UG სკოლამ დაიწყო მოსწავლეთა რეგისტრაცია საზაფხულო სკოლისათვის.
UG საზაფხულო სკოლა გთავაზობთ მომსახურების 4 კვირიან პაკეტს; 3 ივნისიდან - 28 ივნისის ჩათვლით (სურვილის შემთხვევაში მშობელს შეუძლია დარეგისტრირდეს მისთვის სასურველი პერიოდით).
1 კვირის საფასურია 390 ლარი.
საზაფხულო სკოლაში სასწავლო პროცესი იწყება დილის 9:00 საათზე და გრძელდება საღამოს 19:00 საათამდე. სკოლა მოსწავლეებს სთავაზობს ორჯერად სრულფასოვან კვებას (ხილი, სადილი, სამხარი).
ზაფხულის სკოლის პერიოდში მოსწავლეები დროს ძირითადად სკოლის გარეთ, ბუნებაში გაატარებენ.
კვირის განმავლობაში ორ სამუშაო დღეს მოსწავლეები გაატარებენ სკოლაში (არასაკლასო პირობებში) და ჩაუტარდებათ ინგლისურის, მათემატიკის, ისტორიის, მითოლოგიისა და კითხვის კლუბის გაკვეთილები.
5 სამუშაო დღიდან სამი დღე დაგეგმილია გასვლითი ღონისძიებები ქალაქგარეთ. მოსწავლეები მთელ დღეს ბუნებაში გაატარებენ კითხვის კლუბის ფარგლებში პედაგოგთან ერთად წაიკითხავენ მხატრულ ლიტერატურას, ჩაერთვებიან ინგლისური ენის პროექტებში და სხვა.
რეგისტრაციის ბოლო დღეა 10 მაისი.
დაგვიკავშირდიღ ნომერზე : 032 2 44 30 30
ასევე სურვილის შემთხვევაში ინფორმაცია მიაწოდეთ დამრიგებლებს (გთხოვთ ასევე მიუთითოთ რა პერიოდით გსურთ მომსახურეობით სარგებლობა)

UG School is now accepting registrations for our summer school program.
The UG Summer School offers a comprehensive 4-week package, running from June 3 to June 28 inclusively. Parents have the flexibility to choose the duration according to their preference.
The weekly fee for enrollment is 390 GEL.
Classes commence at 9:00 AM and conclude at 7:00 PM. Additionally, the school provides two full meals comprising fruit, lunch, and a snack.
Students will primarily engage in outdoor activities during the summer school period, fostering a connection with nature.
Throughout the week, students will attend school for two days, participating in non-traditional classroom settings, and engaging in English, mathematics, history, mythology, and reading club sessions.
Out of the five working days, three are dedicated to off-site excursions outside the city. These outdoor experiences include full-day nature outings as part of the reading club, involving fiction reading sessions with instructors, English language projects, and more.
The deadline for registration is May 10. For inquiries and registration, please contact us at 032 2 44 30 30.
Additionally, tutors interested in providing their services are welcome to reach out, specifying the preferred service period.