UG-სკოლის საბალეტო სტუდიის წარმატება რესპუბლიკურ ფესტივალზე
UG-სკოლასთან არსებული საბალეტო სტუდიის მოსწავლეებმა წარმატებით მიიღეს მონაწილეობა ავთანდილ ძნელაძის სახელობის ბავშვთა და მოზარდთა ბალეტის II რესპუბლიკურ ფესტივალში „მიპატიჟება ცეკვაზე“ .
სტუდიის წარმომადგენლებმა სცენაზე შთამბეჭდავად და პროფესიონალურად წარმოაჩინეს თავიანთი საშემსრულებლო უნარები და დაიმსახურეს ღირსეული ჯილდოები საუკეთესო საშემსრულებლო ოსტატობისთვის.
ჟიურის წევრებმა მოსწავლეები დააჯილდოვეს ლაურეატის დიპლომებით , რაც კიდევ ერთხელ უსვამს ხაზს მათ პროფესიულ ზრდასა და წარმატებას.
განსაკუთრებული მადლობა საბალეტო სტუდიის ხელმძღვანელს, ბალეტის მსახიობსა და პედაგოგ-ქორეოგრაფს ქეთევან აბრალავას მისეული დიდი შრომისთვის, პროფესიონალიზმისთვისა და მოტივაციისთვის .

Students from the UG School Ballet Studio recently participated in the 2nd National Ballet Festival for Children and Adolescents, dedicated to Avtandil Dzneladze and titled “An Invitation to Dance”
The young dancers delivered outstanding performances on stage, showcasing their exceptional artistry and technical skills. Their efforts were recognized with prestigious awards for excellence in performance.
The jury honored the students with Laureate Diplomas , celebrating their talent, dedication, and artistic achievement.
A heartfelt thank you goes to the studio’s leader, professional ballet artist and choreographer-pedagogue Ketevan Abralava, for her invaluable guidance, commitment, and inspiring mentorship