პროექტი “Voice For Diplomacy”
29 ნოემბერს UG სკოლამ  პროექტს “Voice For Diplomacy” უმასპინძლა,რომელიც „ბისმარკის აკადემიასა“ და UG სკოლის თანაორგანიზებით განხორციელდა.
პროექტში ჩვენი სკოლის მოსწავლეები აქტიურად ჩაერთვნენ — მონაწილეებთან ერთად განიხილეს აქტუალური თემები, მიიღეს მონაწილეობა დისკუსიებში და წარადგინეს საკუთარი ხედვები.
დელეგატებმა შეხვედრები გამართეს საქართველოში ბრაზილიის ელჩთან, ბატონ კარლოს რიკარდო მარტინს სელიასთან, მშვიდობისმყოფელ ანა ნემსაძესთან და ქართველ დიპლომატ ბიძინა ჯავახიშვილთან.
საწყისმა დისკუსიებმა მონაწილეებს  საერთაშორისო ურთიერთობების, დიპლომატიური პრაქტიკისა და გლობალური პოლიტიკის თანამედროვე გამოწვევების ღრმა და სისტემური ანალიზის საშუალება მისცა.

On 29 November, UG School hosted the “Voice For Diplomacy” project, organized in partnership with Bismarck Academy and UG School.
Our students actively participated in the project — engaging in discussions, exploring key contemporary topics, and presenting their own perspectives alongside the delegates.
The delegation held meetings with the Ambassador of Brazil to Georgia, H.E. Carlos Ricardo Martins Célia, peacekeeper Ana Nemsadze, and Georgian diplomat Bidzina Javakhishvili.
The initial discussions provided participants with an in-depth and structured overview of international relations, diplomatic practice, and modern global challenges, forming a strong foundation for the next stages of the program.