აკადემიური გუნდი

მარიეტა მაკარიძე

ქართული ენისა და ლიტერატურის კათედრის თავმჯდომარე

ნინო მახარაძე

საბუნებისმეტყველო კათედრის ხელმძღვანელი

ნინო მახათაძე

ტექნიკური საგნების კათედრის თავმჯდომარე

ქეთევან კირვალიძე

უცხოური ენების კათედრის ხელმძღვანელი

თეა ზარიძე

საზოგადოებრივ მეცნიერებათა კათედრის ხელმძღვანელი

ნინო თედიაშვილი

ესთეტიკური და ფიზიკური აღზრდის კათედრის ხელმძღვანელი


ადმინისტრაციული გუნდი

თინათინ თოფურია

ადმინისტრაციის უფროსი

თეა ელერდაშვილი

ადმინისტრაციის უფროსის მოადგილე სწავლების ხარისხის მართვის მიმართულებით

სალომე ცანავა

ადმინისტრაციის უფროსის მოადგილე სწავლების მიმართულებით

დაჩი ნანობაშვილი

მათემატიკის კათედრის აკადემიური ხელმძღვანელი

მანანა თევზაძე

საერთაშორისო პროგრამების დანერგვისა და ადმინისტრირების ხელმძღვანელი

გენადი კიანი

სამეცნიერო აქტივობების ფასილიტატორი

გვანცა მანია

ადამიანური რესურსების, საქმისწარმოების და იურიდიული სამსახურის უფროსი

ელენე მარგალიტაძე

საზოგადოებასთან ურთიერთობის სამსახურის უფროსი


მასწავლებლები

ეკა ორაგველიძე

ქართული ენისა და ლიტერატურის მასწავლებელი

ქეთევან ტყეშელაშვილი

მათემატიკის მასწავლებელი

ჯემა მურღულია

ინგლისური ენის მასწავლებელი

ირინა ხომასურიძე

მათემატიკის მასწავლებელი

ანი ფარეხელაშვილი

დამრიგებელი

ნინო ლუკაშვილი

ისტორიის მასწავლებელი/ დამრიგებელი

მარიამ ორაგველიძე

ისტორიის მასწავლებელი/დამრიგებელი

ქეთევან ქორიძე

ფიზიკური აღზრდის/სპორტის მასწავლებელი

ლია ანთაძე

ინგლისური ენის მასწავლებელი

დოდო ცანავა

მათემატიკის მასწავლებელი

თეა ზარიძე

ისტორიის მასწავლებელი

ნათელა ქურციკიძე

კონცერტმეისტერი

თამთა ცარელაშვილი

ქართული ენისა და ლიტერატურის მასწავლებელი

ნინო თედიაშვილი

სახვითი და გამოყენებითი ხელოვნების მასწავლებელი

ქეთევან კირვალიძე

ინგლისური ენის მასწავლებელი

სპარტაკ თოდუა

ბუნებისმეტყველების მასწავლებელი

ნინო მახარაძე

ქიმიის მასწავლებელი

ნანა სვანიძე

მათემატიკის მასწავლებელი

თინათინ ფხალაძე

ინგლისური ენის მასწავლებელი

სალომე ღაჟონია

ჭადრაკის მასწავლებელი

სოფო მეკოშკიშვილი

კლასის დამრიგებელი

ინგა ბედოიძე

კლასის დამრიგებელი

ნანული კობიაშვილი

კლასის დამრიგებელი

ქეთი ჯოხიძე

კლასის დამრიგებელი/პროგრამირების წრის ხელმძღვანელი

ანანო გაბელაია

მათემატიკის წრის ხელმძღვანელი

თიკო კობაიძე

კლასის დამრიგებელი

ანა ხუროშვილი

კლასის დამრიგებელი/ისტორიის მასწავლებელი

თამარ ღორაშვილი-მეტრეველი

კლასის დამრიგებელი/ისტორიის მასწავლებელი

ანი სპარსელაშვილი

კლასის დამრიგებელი/ისტორიის მასწავლებელი

მადონა ხუციშვილი

კლასის დამრიგებელი

ოთარი ნასრაშვილი

კონცერტმეისტერი

მანანა ცინცაძე

რეჟისორი

ნინო ხუბულავა

კლასის დამრიგებელი

ცირა ჯიდალიშვილი

კლასის დამრიგებელი

ლუიზა ხალაძე

გეოგრაფიის მასწავლებელი

ნინო მირიანაშვილი

სახვითი და გამოყენებითი ხელოვნების მასწავლებელი

ლია აბაშიძე

ქართული ენისა და ლიტერატურის მასწავლებელი

ნინო ბაქრაძე

ინგლისური ენის მასწავლებელი

მარიამ მეტრეველი

ქართული ენისა და ლიტერატურის მასწავლებელი

მარიეტა მაკარიძე

ქართული ენისა და ლიტერატურის მასწავლებელი

თამარ ალადაშვილი

რუსული ენის მასწავლებელი

ზეინაბ დვალიშვილი

რეჟისორი

ნინო მეკოკიშვილი

სპეციალური მასწავლებელი

თამარი ბერაძე

კლასის დამრიგებელი

მარინა გურასაშვილი

ქორეოგრაფი

ნანა ნოზაძე

ინფორმაციული და საკომუნიკაციო ტექნოლოგიების მასწავლებელი

ლელა ბალხამიშვილი

მუსიკის მასწავლებელი

ნინო იორდანიშვილი

ქართული ენისა და ლიტერატურის მასწავლებელი, დაწყებითი საფეხურის ქართული ენისა და ლიტერატურის სწავლების კოორდინატორი

მარინე გეგეშიძე

ბუნებისმეტყველების მასწავლებელი

ირმა კლდიაშვილი

მათემატიკის მასწავლებელი

თამარ ნანეიშვილი

რუსული ენის მასწავლებელი

ნინო მახათაძე

მათემატიკის მასწავლებელი

გენადი კიანი

ფიზიკის მასწავლებელი

გოდერძი გრიგალაშვილი

სამოქალაქო განათლების მასწავლებელი

ეთერ იორდანიშვილი

კლასის დამრიგებელი

თეა ელერდაშვილი

ბიოლოგიის მასწავლებელი

თაირონ კოლერი

native speaker

ნათია ვარდია

კლასის დამრიგებელი

ანა კვირიკაშვილი

კლასის დამრიგებელი

ანი ასათიანი

კლასის დამრიგებელი

ხატია ჭითავა

კლასის დამრიგებელი

ნათია ნიორაძე

ბუნებისმეტყველებისა და ბილოგიის მასწავლებელი

დავით პაატაშვილი

მათემატიკის მასწავლებელი

ლანა თაბაგარი

კლასის დამრიგებელი

ვიქტორია ლედილობარი

Native speaker

ია ოდიშარია

ქართული ენისა და ლიტერატურის მასწავლებელი

ირმა გავაშელიშვილი

ინგლისური ენის მასწავლებელი

მაია სიბაშვილი

ინგლისური ენის მასწავლებელი

ხათუნა ცომაია

ინგლისური ენის მასწავლებელი

ნათია ხაჩიძე

მათემატიკის მასწავლებელი

დაჩი ნანობაშვილი

მათემატიკის მასწავლებელი

მაგდანა აბესაძე

ქართული ენისა და ლიტერატურის მასწავლებელი

ქეთევან ჩხობაძე

ინგლისური ენის მასწავლებელი

ნინო ალხიძე

ინგლისური ენის მასწავლებელი

ვიქტორია დოლიძე

კლასის დამრიგებელი, სახვითი და გამოყენებითი ხელოვნების მასწავლებელი

ხატია წიკლაური

კლასის დამრიგებელი

ბელა ტეიზ

კლასის დამრიგებელი

პაატა კირთაძე

ფიზიკური აღზრდის/სპორტის მასწავლებელი

ოთარი კორინთელი

ფიზიკური აღზრდის/სპორტის მასწავლებელი

გიორგი ხუციშვილი

სპორტის მასწავლებლის დამხმარე, კარატის მწვრთნელი

ნონა გარსენიშვილი

გერმანული ენის მასწავლებელი

ნინო მაისურაძე

მუსიკის მასწავლებელი





იუჯი სკოლა
კემბრიჯის რეგისტრირებული საერთაშორისო სკოლა
ჩვენი სოციალური ქსელი
კონტაქტი
მისამართი: თბილისი, 0160, კოსტავას 77ა.
ტელ: 2 44 30 30, 591 99 29 21;
მეილი: ugschool@ug.edu.ge
სასარგებლო ბმულები