UG სკოლის გმე-12 კლასელების გამოსაშვები ღონისძიება 2024
2024 წლის 7 ივნისს UG სკოლაში გაიმართა ერთ-ერთი ყველაზე მნიშვნელოვანი და ემოციური მოვლენა - კურსდამთავრებულთა გამოსაშვები ღონისძიება. ეს დღე განსაკუთრებით მნიშვნელოვანია როგორც მოსწავლეებისთვის, ისე მათი ოჯახებისთვის, მასწავლებლებისა და მთელი სასკოლო საზოგადოებისთვის.
ღონისძება საზეიმო ატმოსფეროში დაიწყო. დამსწრეებს მისასალმებელი სიტყვით მიმართა საქართველოს უნივერსიტეტისა და „UG სკოლის“ დამფუძნებლებმა,  მანანა სანაძემ და გიული ალასანიამ. ქალბატონმა გიულიმ მადლობა გადაუხადა კურსდამთავრებულებს მათი შრომისა და მონდომებისთვის, რომელიც მათ მთელი სასწავლო წლის განმავლობაში გამოიჩინეს. ქალბატონმა მანანა სანაძემ აღნიშნა, რომ კურსდამთავრებულები არიან სკოლის სიამაყე და მომავალში მათი წარმატება სკოლის მიზნების რეალიზაციის საუკეთესო დასტურია.
პედაგოგებმაც, რომლებმაც მნიშვნელოვანი როლი ითამაშეს მოსწავლეების განათლებაში, გულთბილი სიტყვებით მიმართეს კურსდამთავრებულებს და წარმატებები უსურვეს მომავალ კარიერულ და პირად ცხოვრებაში.
ღონისძიების მნიშვნელოვანი ნაწილი იყო კურსდამთავრებულთა სიტყვები და მათი სახალისო ნომინაციები. მოსწავლეებმა გაუზიარეს თავიანთი მოგონებები და გამოცდილებები, რომლებიც მათ UG სკოლაში ყოფნისას დაუგროვდათ.

UG Graduation Ceremony #Classof2024
On June 7, 2024, UG School hosted one of its most significant and emotional events: the graduation ceremony. This day holds special importance for students, their families, teachers, and the entire school community.
The event commenced in a festive atmosphere. Founders of the University of Georgia and UG School, Manana Sanadze and Giuli Alasania, addressed the attendees with heartfelt welcome speeches. Ms. Alasania thanked the graduates for their hard work and determination throughout the school year. Ms. Sanadze highlighted that the graduates are the pride of the school and that their future success is the ultimate testament to the school's mission.
Teachers, who played a crucial role in the students' education, shared warm words and wished the graduates success in their future careers and personal lives.
A highlight of the event was the graduates' speeches and humorous nominations. The students reminisced about their experiences and memories at UG School.